زنبورهای بدون نیش
زنبورهای بدون نیش
16 ژوئن 2020
زنبورهای عسل در تعقیب دزد کندوی عسل
زنبورهای عسل در تعقیب دزد کندوی عسل…
22 ژوئن 2020
مزایای ماسک مو عسل طبیعی

مزایای ماسک مو عسل طبیعی

عسل حاوی بسیاری از مواد معدنی، ویتامین ها و سایر مواد مغذی است که می توانند مو و پوست سر شما را سالم تر کنند. به دلیل همین خاصیت ها، استفاده از عسل بر روی موها بخش مهمی از مراقبت های روزانه مو برای بسیاری از افراد است. همه اینها خارق العاده به نظر می رسد، اما شاید سوال کنید که دقیقا چگونه ماسک مو عسل می تواند موها و پوست سر شما را سالم تر نگه دارد؟

نگران نباشید، ما همه خواص تاثیرات خوب استفاده از ماسک مو عسل بر روی موهایتان را توضیح خواهیم داد. و بعداً چند مورد از دستور العمل های تهیه ماسک عسل مو را نیز به شما آموزش خواهیم داد.


پوست سر را محافظت می کند و بهبود می بخشد

اگر تا به حال خارش یا التهاب پوست سر را تجربه کرده اید، می دانید که چقدر آزار دهنده است. پیدا کردن داروی مناسب که برای شما مفید باشد می تواند سخت باشد، اما همیشه می توانید عسل را امتحان کنید. چون عسل، طبیعی است بنابراین احتمال کمتری وجود دارد که بتواند پوست سر شما را بیشتر تحریک کند. خاصیت ضد باکتریایی و ضد عفونی کنندگی عسل در جلوگیری از عفونت های پوست سر بسیار مؤثر است. با پاک کردن پوست سر خود از باکتری ها، عسل از خارش پوست سر جلوگیری می کند.


موها را آبرسانی می کند

کنترل موهای خشک می تواند بسیار سخت باشد زیرا بیشتر در معرض شکستگی قرار دارد. برای چنین موهایی، محصولات کمکی باید قادر به آبرسانی موها باشند، اما همچنین رطوبت ناشی از آنها باعث ریختن فولیکول های مو نشود. ماسک مو عسل می تواند یک راه حل بسیار عالی برای این مورد باشد.

عسل موجود در ماسک به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی، در حفظ رطوبت مو مؤثر است. همچنین می تواند مولکول های آب را از هوا جذب کرده و موها را در صورت عدم رطوبت مرطوب نگه دارد.


رشد مو را تقویت می کند

موهای بلند زیبا به نظر می رسند ، اینطور نیست؟ اگر آرزو دارید موهای بلندی داشته باشید، ماسک موی عسل راه حل خوبی است. عسل کیفیت موهای شما را بهبود می بخشد و مو و پوست سر را سالم نگه می دارد، که این امر بر رشد مو تأثیر زیادی می گذارد. موهای آسیب دیده رشد زیادی ندارند و همچنین اغلب می شکنند.

با استفاده از ملسک عسل طبیعی بر روی موهای شما، موهای شما قوی تر شده و رشد بهتری خواهند داشت. مواد مغذی موجود در عسل فولیکول های مو را با مواد معدنی که برای رشد مناسب مو لازم هستند، تغذیه می کنند.


باعث افزایش درخشش مو می شود

آیا دقت کرده اید که در تبلیغات تلویزیونی، موها همیشه خیلی براق به نظر می رسند؟ با استفاده از عسل، می توانید برای موهای خود در هر زمان به این هدف برسید. همانطور که عسل موهای شما را از درون تقویت می کند و باعث رویش آنها می شود، موهای شما دوباره جوان و براق می شوند.


موها را نرم می کند

اگر به دنبال بهبود بافت موهای خود هستید، تنها ماسک مو عسل می تواند راه حل مناسبی باشد. برای بدست آوردن موهای صاف و نرم ابریشمی، لازم نیست هزینه زیادی را صرف داروها و شامپوهای گرانقیمت کنید. از آنجا که عسل یک نرم کننده شناخته شده است، به نرم شدن و صاف کردن موهای شما کمک می کند.


آنتی اکسیدان های موجود در عسل موهای شما را سالم نگه می دارند

عسل طبیعی مملو از آنتی اکسیدان هایی است که می تواند باعث ایجاد تغییرات شگرفی در موهای شما شود. رادیکال های آزاد می توانند به موهای شما آسیب برساند، اما آنتی اکسیدان ها از این کار جلوگیری می کنند. همچنین وجود آنتی اکسیدان ها رشد سالم مو را تقویت کرده و بافت مو شما را بهبود می بخشند.

همانطور که مشاهده می کنید، عسل می تواند برای موهای شما کارهای شگفت انگیزی انجام دهد، اما یک چیز وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. قبلاً ذکر کردیم که عسل خاصیت درمانی دارد. اما شما باید همیشه نوع مناسبی از عسل را انتخاب کنید.

معرفی چند ماسک موی تهیه شده از عسل

منبع: mybeeline

سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.